• open panel

Kavacık Web Tasarım

Web tasarım konusu dolandırıcıların iştahanı kabartın bir konudur. Genel olarak kullanılan web sitelerinin (CNN de dahil) çoğunluğu wordpress ve joomla tarzı hazır taban kodlar üzerine temaların giydirilmesi ile oluşmaktadır. Ancak bu konuda bilgisi olmayan firmalar maalesef dolandırıcılar tarafından yazılıların kendilerine ait olduğu söylenerek aldatılmaktadırlar.

Normalde 300 tl ye (27 Temmuz 2015 tarihine göre) mal edilebilecek bir web sitesi bile 2000 – 5000 tl maliyetlerle satılmakta ve yeterli pazar araştırması yapmayan firmalarda bu dolandırıcıların ağına düşmektedirler. Kendilerini kurumsal gibi göstermeye çalışan ancak temel uzmanlıkları tatlı dil ile firmaları ağlarına düşürmek olan bu firmalara karşı koymanın en iyi yolu bir profesyonele danışmak, profesyonellerden destek almak ve iyi bir pazar araştırması yapmaktan geçer. Aksi halde 10 katı para öder ve üstüne paranızla sıkıntı çekersiniz.

Eurosoft Bilişim Sistemleri Kavacık da 15 yıldır kendi binasında hizmet veren bölgesinin en eski ve deneyimli web tasarım firmasıdır. 20 yılı aşkın süredir 2.000 üzerinde web sitesi kurulumu yapmış olan firmamız web tasarım konularında sizlere ücretsiz destek olmakta. Mevcut sitelerinizi raporlamakta ve gerçek maliyetlerini hesaplamakta aynı zamanda yeni oluşturacağınız siteleriniz için 100 lerde tasarım örneği sizlere hizmet vermektedir.

Eğer sizde firmanız için web sitesi oluşturmak ve arama motorlarında üst sıralarda çıkmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Web sitenizi bize yaptırmak zorunda değilsiniz ama profesyonel bir destekten yararlanmak, hayaller yerine gerçekleri duymak istiyorsanız size hizmet vermeye hazırız.

Tasarım markamız olan yellow ajans sayfalarımıza

http://www.yellowajans.com

adresinden ulaşabilirsiniz

 

 
© 2012 Bilgisayar Tamir Teknik Servisi 0216 322 42 40
Eurosoft Bilgisayar